Zrod značky „Made in Japan, SAKATA“

Závody Sakata, společnosti HONMA GOLF, se rozkládají na ploše 500.000 metrů čtverečních, u předměstí města Sakata v prefektu Yamagata na upatí hory Chokai. Zde jsou vyráběny všechny hole značky „Made in JAPAN, Sakata“ od společnosti HONMA.

I když je tento závod jedním z největších svého druhu na světě, jsme toho názoru, že slovo „Studio“ je vystižnější než „Závod“. Proč? Ačkoli mnozí výrobci golfových holí spoléhají na jiné společnosti z hlediska výroby, naše hole jsou pečlivě ručně vyráběny jedna po druhé našimi kvalifikovanými řemeslníky (celkem 400 řemeslníků) pomocí mnoha různých procesů.
 

Naše unikátní strategie

Pod heslem, „Jsi to co vytvoříš; prodej sebe“, jsme přijaly velmi nezvyklý způsob „manufaktury a maloobchodu“ abychom udržovali špičkovou kvalitu a ideální prodejní cenu. Pomocí tohoto systému, můžeme provádět rychlý a precizní vývoj produktů, stanovení cen a strukturu produktů v souladu s trhem. Naše zkušenosti na domácím trhu vedly k tomu, že jsme založili první zámořskou společnost v červenci roku 1996 v Singapuru a odtud plánujeme prodej značky „Made in Japan“ do zbytku světa pomoci unikátní strategie přes přímá prodejní místa.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím